Алкохолна Абстиненция? - Page 6 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Алкохолна Абстиненция?
Алкохолна Абстиненция?
stefangeri93 Дата: Четвъртък, 02-08-2018, 11:08 AM |Съобщение 76
От скоро
Група: Потребител
Постове: 3
Статус: Извън линия
Ами лично аз си бях няколко пъти на косъм от смъртта, просто в момента като си помисля за алкохол или видя някой пиян тръпки ме побиват страх ме е въобще и да си помисля за алкохол.

psyxoo Дата: Петък, 14-09-2018, 12:30 PM |Съобщение 77
От скоро
Постове: 18
Здравейте, какво ви е мнението за клиниката в Суходол ?

nade11 Дата: Петък, 14-09-2018, 7:17 PM |Съобщение 78
С опит
Постове: 58
Здравей psyxoo
добре дошъл.Остани с нас.
Ще се появи някой, който може да сподели от опит за клиниката.Аз не мога да дам мнение за нея.
На мен ми помогнаха личните истории на хората, споделеният им опит, литературата в началото на сайта - книгата "Живот в трезвеност" и "Голямата книга".Първите ми дни на трезвеност четях с часове.Това ми помагаше да разбера повече за алкохолизма.Писах си с хора във форума, което ме държеше, усещах подкрепа и разбиране.После започнах да посещавам сбирки на АА - първо по Skype, после на живо.
В една съседна тема - "Добре дошли" се споделя опит последните дни и седмици.Можеш да влизаш там и да споделяш.Питай за неща, които те вълнуват.

Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Алкохолна Абстиненция?
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Hosted by uCoz