Добре дошли! - Page 52 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Добре дошли!
Добре дошли!
annastoyanova Дата: Четвъртък, 10-01-2019, 8:40 PM |Съобщение 766
От скоро
Група: Потребител
Постове: 6
Статус: Извън линия
Добавих те.

psyxoo Дата: Събота, 12-01-2019, 8:25 PM |Съобщение 767
С опит
Постове: 20
Здравейте и за много години на всички , живи и здрави и много трезвени дни ви пожелавам. Аз спрях да пиша известно време не виждах смисъл да ви демотивирам, усещам че не е добре да четеш, че някой за пореден път се е провалил както аз направих последните 2-3 месеца на няколко пъти. Имах периоди от по 10 дни без пиене после 2-3 поредни запой, но имам голяма нужда поне един път във седмицата да се напия иначе не се търпи просто, незнам как се изтърпява за по дълго време след 2 седмица става страшно. Надявам се при вас нещата да вървят добре.

tanyaivanova061984 Дата: Сряда, 16-01-2019, 10:38 AM |Съобщение 768
С опит
Постове: 54
Тези, които посещават живи сбирки, може ли да споделите, какво точно представляват те? Чисто психологически, как превъзмогнахте себе си и отидохте? Предполагам, че ще е интересно и на други, които не са ходили, а се замислят и им трябва съвсем малко, за да се решат..:)

annastoyanova Дата: Четвъртък, 17-01-2019, 10:48 AM |Съобщение 769
От скоро
Постове: 6
Та така-относно живите сбирки,моля махнете телефонните номера за град Бургас.Само единият се оказа актуален.След като телефонирах на останалите получих грубо отношение и на запитването ми отвърнаха,че няма никакви сбирки.Направо да се откаже човек...

Съобщението поправено от annastoyanova - Четвъртък, 17-01-2019, 2:14 PM

rumi123 Дата: Събота, 19-01-2019, 3:06 PM |Съобщение 770
От скоро
Постове: 1
Първо посещение на сбирка днес. Чувствам се страхотно, макар и след 10-дневен запой, надявам се приключил снощи. На път съм да изкарам първият си трезвен ден от много време насам.

Съобщението поправено от rumi123 - Събота, 19-01-2019, 7:40 PM

emabook Дата: Понеделник, Вчера, 3:17 PM |Съобщение 771
С опит
Постове: 43
rumi123, браво че слеед 10 дена запой нямаш абстиненция

Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Добре дошли!
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.