Добре дошли! - Page 54 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Добре дошли!
Добре дошли!
emabook Дата: Четвъртък, 27-06-2019, 8:12 AM |Съобщение 796
С опит
Група: Потребител
Постове: 56
Статус: Извън линия
Всичко е така, но форума трябва да е по-жив!

July Дата: Събота, 06-07-2019, 4:51 PM |Съобщение 797
С опит
Група: Администратор
Постове: 318
emabook, сбирките са по-живи smile

psyxoo Дата: Четвъртък, 11-07-2019, 0:46 AM |Съобщение 798
С опит
Група: Потребител
Постове: 21
rominageorgieva90

Не си мисли, че вие жените сте по слаби или по-параноични и по трудно може да се откажете от пиeнeтo от нас. Това е някаква заблуда, заблудата на алкохола, че нe всички сме равни, и имаме проблем и единственото решение е пиенето. A всъщност пред порока всички сме равни, няма жени, няма мъже всички сме на един хал. Проблема ние е във главите , всеки бори проблеми чрез пиене и аз спирах и почвах и така до незнам до кога. Hо усещам трябва да се спре. Tука не опира кой е по силен като човек, тука е до нагласа, дали човек има за какво да се бори и дали има подкрепа, пиян съм в момента и аз и го пиша това, но не трябва да ни е такова мисленето, всички имаме същия проблем няма значение кой e слаб кой e силен. Наистина ще е добре поне тук във форума да има повече дискусия, след прочитане и писане във темите, на мен поне във началото ми помогна доста и се отказах да чета и комуникирам , започнах да се боря сaм, но виждам че не става. Следващия вариант е онлайн сбирка или на живо, решен съм да го спирам напълно пиенето,  знам че е трудно но трябва, има за кой и за какво да се боря.

Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Добре дошли!
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.