Добре дошли! - Page 6 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Page 6 of 7«124567»
Forum moderator: elica 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Добре дошли!
Добре дошли!
tanyaivanova1984 Дата: Събота, 11-11-2017, 8:06 PM |Съобщение 76
С опит във форума
Група: Потребител
Постове: 28
Статус: Извън линия
Приспах си ангела и се върнах да си допия.
Дават хубав филм по Тв,мъжа ми се е излегнал удобно е го гледа,а аз седя и пия.Много красива картинка,няма що.
Сега,след като съм пила малко,се чувствам смела ,за да поговорим върху проблема ми.Какво ще кажете?Дали да зачекна темата?На трезво все още нямам смелост.
Ще му споделя за форума,ще му покажа и теста,който направих ,ще му разкажа и защо мисля,ме съм алкохоличка(Боже ,ужасно звучи)!

Съобщението поправено от tanyaivanova1984 - Събота, 11-11-2017, 8:08 PM

tanyaivanova1984 Дата: Събота, 11-11-2017, 10:25 PM |Съобщение 77
С опит във форума
Реших да му призная.Каза,че го е знаел отдавна.
Беше ми останало още малко ред бул за доизпипване ,но не ми позволи.и като почнах да рева и да му се моля на ми позволи.Ужас!Направо бях готова да падна на колене ,за да ми позволи да си доизпия редбула и уискито.
Споделих му да форума,мисли го за пълна глупаст(очаквах го).Казах му,че алкохол в къщи не трябва да има ,поне известно време.Той разбира се,не приема проблема ми за сериозен и мисли,че ако реша и имам воля,една бутилка уиски няма да ми попречи.
И така....
Иска да ми забрани интернета,защото си мисли,че чета глупости и това ме кара да пия?!
Ще видим,как ще е нататък..

magisd Дата: Неделя, 12-11-2017, 9:33 AM |Съобщение 78
С опит във форума
Постове: 72
Мила Таня,колко познато ми звучи всичко.Именно затова,аз съм анонимна дори у дома.Аз съм сигурна,че няма да бъда разбрана,и това е нормално.Та аз съмата имах съвсем друга предатава за алкохолика,как искам хората да нямат такава.Един човек без проблем с алкохола,трудно би разбрал нас.За тях всичко е воля.Ти си уплашена,а няма кой да те разбере,ще ти е трудно,но аз съм сигурна,че стига да поискаш ще намериш начин да го спреш.

nadejda_posledna Дата: Неделя, 12-11-2017, 12:27 PM |Съобщение 79
С опит във форума
Постове: 30
Танче, диагнозата алкохолик изглежда много стряскащо, но предпочитам така да се наричам самата аз, да приема този факт, вместо да е станало късно и да взема да го чувам от хората. А това, ако продължавам ще се случи рано, или късно. Когато бях пияна при мен по нищо не личеше освен, че завалях говора и толкова се срамувах от това...На мъжа си изобщо не смятам да му казвам къде пиша. Цяла седмица го нямаше и днес живот и здраве се връща. Чакам с нетърпение да го заведа до вратата и да му покажа какво съм постигнала smile Но няма да споменавам, че е благодарение на страхотното място, което посещавам, защото съм убедена, че ще реагира като твоя мъж. Сега в момента честно да ти кажа се опитвам да избягвам емоции от всякакъв характер, защото именно те ме тласнаха към алкохола. Искам спокойствие и ако възникват проблеми - трезв поглед върху нещата. Стига съм бягала и давела главата си с алкохола. Той не решава проблеми, просто ние бягаме при него с надежда, докато сме в това състояние всичко ще се разреши от само себе си. Знам, че има Висша сила, която ни помага. Често пъти, когато съм била пияна съм плакала до задавяне и съм призовавала всички добри висши сили,  да дойдат и да ме избавят от тази ситуация. Не идваха. Но това е защото не, че ги няма, а просто защото за да ти помогнат, ти трябва да се потрудиш и да работиш върху себе си. Поне така аз чувствам нещата. Днес пети ден. Много съм доволна, но продължавам да си имам страх в мен да не посегна:) Надявам се да се завърнеш тук и заедно да се борим smile

tanyaivanova1984 Дата: Неделя, 12-11-2017, 12:53 PM |Съобщение 80
С опит във форума
Тук съм!Няма да се отказвам и ще процедирам като вас.Честно казано,сега след като знае,вече определено ще се замислям повече преди да посегна отново къв чашката.Вече се чувствам неудобно и ми е страшно тъпо.Сега сме на маса,свекърите са на гости и аз съм на вода.Питаха ме ,дали искам,казах че ще шофирам после и не мога и се измъкнах от ситуацията.Мъжа ми само ме следеше,какво ще направя.
Сигурна съм,че е добре това,че знае,защото ще ме спира,когато се почувствам слаба.А и се чувствам по-добре,че ме казах.Някак си се освободих от товара.
Хубав ден на вас.

magisd Дата: Неделя, 12-11-2017, 2:01 PM |Съобщение 81
С опит във форума
Само така момичета!Стскам ви палци и ви пожелавам безрой трезви дни,на вас и на себе си.

tanyaivanova1984 Дата: Понеделник, 13-11-2017, 8:57 AM |Съобщение 82
С опит във форума
Наминавам само да потвърдя,че не съм пила вчера.Трезвен ден номер едно си отиде.Днес продължавам.
Хубав ден на всички.

hope Дата: Понеделник, 13-11-2017, 9:23 AM |Съобщение 83
С опит във форума
Постове: 957
Привет и от мен на всички тук!
Поздравления за трезвените ви дни smile
Пожелавам ви хубава седмица, в която да имате още такива дни - един след един! smile

shundi Дата: Понеделник, 13-11-2017, 10:40 AM |Съобщение 84
С опит във форума
Постове: 98
Статус: На линия
КАто минат първите дни, свързани с абстиненции и гадни физически усещание, става най-лесно да се продължи не се пие, но става и по-лесно да ти се допие, че нали уж всичко лошо минало...

hope Дата: Понеделник, 13-11-2017, 11:20 AM |Съобщение 85
С опит във форума
Постове: 957
Shundi, при мен, след като минаха първите дни, започнаха да се появяват вече осъзнатата вина, срама, даже ужаса от това какво съм напавила с живота си, пиейки, и не само моя живот. Затова и ми се прокрадваше мисълта да пия поне глътка -за да задуша тези гадни усещания.
Да, но какво щях да спечеля, освен да се върна обратно на мястото, на което бях в началото?! Ами не исках. А и някак знаех вътрешно, че за всяка свобода - за пътя към нея, има билет. И в моя случай той трябваше да бъде подпечатан, като премина през вътрешните си нерзположения и дори ужаси. Трябваше по някакъв начин да заплатя за предишното удоволствие да пия. Като започна да се изправям лице в лице срещу срама, вината, угризенията и които сама си докарах с пиенето. По-нататък ставаше по-лесно. Така че не се отчайвай!
Дано съм ти помогнала с нещичко.

nadejda_posledna Дата: Понеделник, 13-11-2017, 12:01 PM |Съобщение 86
С опит във форума
Здравейте, продължавам с непиенето - ден шести smile Успешен трезвен ден Ви пожелавам

tanyaivanova1984 Дата: Вторник, 14-11-2017, 8:23 AM |Съобщение 87
С опит във форума
Ден втори без пиене отмина.
Днес е ред на третия.

nadejda_posledna Дата: Вторник, 14-11-2017, 3:40 PM |Съобщение 88
С опит във форума
Продължавай смело Танче smile

tanyaivanova1984 Дата: Сряда, 15-11-2017, 7:55 AM |Съобщение 89
С опит във форума
Добро утро на всички.Благодаря ви,че ни помагате.Нямам търпение сутрин да се похваля ,че и вчера не съм пила и ред на днешния ден да бъде такъв.
Започнах да бъда по-изпълнителна в ангажиментите се.Опледелено се чувствам много много добре.

magisd Дата: Сряда, 15-11-2017, 7:59 AM |Съобщение 90
С опит във форума
Добро утро,все така продължавай напред Танче.В началото аз си съставих списък на нещата който трябва да свърша,включваше както ежедневни задължения,така и всичко друго,което съм отлагала.Вършеше ми работа и се чуствах,много удовлетворена задрасквайки нещо,като изпълнено.Ако имаш желание можеш да проваш.Хубав ден!

Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Добре дошли!
Page 6 of 7«124567»
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Hosted by uCoz